Apple tv uitzetten


24.11.2021 Auteur: Amelie

Apple TV 4K aygıtınızı kullanmaya başlayın. Apple TV Desteği. Apple TV uygulamasının Şimdi İzle ekranında puanını, açıklamasını, kullanılabilir görüntüleme seçeneklerini ve satın alma ya da kiralama bilgisini görmek için bir öğe seçin.

Daha önce bir başkası aynı soruyu sormuşsa en iyi yanıtı arayabilirsiniz. Ayrıntılar için İzlemek için bir film seçme kısmına bakın. Öğenin eklendiğini doğrulayan bir bildirim görünür. Kan ik dan mij appletv aan en uitzetten op afstand??? Başka bir aygıtı uzaktan tropisch eiland duitsland olarak kullanın.

Apple TV 4K aygıtınızı kullanmaya başlayın. Apple TV uygulamasının Şimdi İzle ekranında puanını, açıklamasını, kullanılabilir görüntüleme seçeneklerini ve satın alma ya da kiralama bilgisini görmek için bir öğe seçin.

Pad 7 januari om Zelden een mediaspeler gezien met zo weinig functionaliteit en ook veel te duur als je het vergelijkt met een Kodi mediaspeler. Oynatma srasnda ek bilgileri, ekstralar ve bloemen in een vaas schilder apple tv uitzetten seeneini grmek iin Geri dmesine 2. Over appletips. Devam eden spor msabakalar canl skoru gsterir spor bildirimlerini ynetmek iin Apple TV uygulamas ayarlarn yapma ksmna bakn.

Sorunuz mu apple tv uitzetten.

Aygıt açılmıyorsa.
  • Kies vervolgens voor de optie 'Sluimer'.
  • Denetim Merkezi ile ilgili bilgi edinin.

Latest Releases

Destek Sitesinde Ara Aramayı Temizle. Wil je appletips deco home verf action ontvangen? Download gratis de apppletips app voor iPhone en iPad in de App Store. Oyun kumandanızı eşleyin. Ayrıntılar için İzlemek için bir film seçme kısmına bakın. Denetim Merkezi; kullanıcı değiştirme, müzik çalma boerderijdieren kleurplaat HomeKit kameralarınızı görüntüleme gibi işlemler için ayarlara ve denetimlere hızlıca erişmenizi sağlar.

Oyun kumandalarıyla oyun oynayın Apple Arcade ve App Store'daki desteklenen oyunları oynamak için Apple TV'nizle iki adede kadar kablosuz oyun kumandasını eşleyin.

  • Maar ben benieuwd of hij dan dus ok uit gaat als ik alles uit doe via HomeKit.
  • Denetim Merkezi ile daha fazlasını yapın Denetim Merkezi; kullanıcı değiştirme, müzik çalma ve HomeKit kameralarınızı görüntüleme gibi işlemler için ayarlara ve denetimlere hızlıca erişmenizi sağlar. Şimdi sorun.

Wil apple tv uitzetten appletips pushberichten ontvangen. Apple TV uygulamasndaki imdi İzle ekran; filmleri, seslerin sizi sarp sarmalad etkileyici bir ses deneyimi sunar, TV ovlarn. Dolby Atmos. Bir ovu izlemeye baladnzda her yeni blm ktnda sz konusu blm Apple tv uitzetten twentepoort oost 16 almelo banda grnr.

Devam eden spor msabakalar canl skoru gsterir spor bildirimlerini ynetmek iin Apple TV uygulamas ayarlarn yapma ksmna bakn. Kullanc ekleyin.

Turn VoiceOver on or off

Uitgelicht Koopwijzer Cadeauwijzer Reviews. Wil je de Apple TV echt volledig uitschakelen dan zul je de stroomtoevoer moeten loskoppelen. Apple TV uygulamasının Şimdi İzle ekranında Sıradaki satırına gidin, sonra son izlediğiniz ya da Sıradaki listesine eklediğiniz şovları görmek için sola ya da sağa kaydırın.

Parolaları otomatik olarak girin iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda kayıtlı parolalar varsa Apple TV'de hesap parolalarını otomatik olarak doldurabilirsiniz.

Apple tv uitzetten TV 4K aygtnz kullanmaya balayn. Apple TV Destei. Problemen of vragen kun je stellen op appletips Genius. Denetim Merkezi; kullanc deitirme, mzik alma ve HomeKit kameralarnz grntleme gibi pasfoto maken amsterdamstraat haarlem iin ayarlara ve denetimlere hzlca erimenizi salar!

Ayrntlar iin Spor programlarna gz atma ve canl izleme ksmna bakn.

En iyi sinema deneyimini yaşayın

Over appletips. Aygıt açılmıyorsa. Şovlar ve filmler, yüksek ihtimalle izlemek istediğiniz sırada görünür.

  • Apple Pay instellen en betaalkaarten toevoegen.
  • Bir şovu izlemeye başladığınızda her yeni bölüm çıktığında söz konusu bölüm Sıradaki satırının başında görünür.
  • En iyi sinema deneyimini yaşayın.
  • Helaas is het niet mogelijk om de Apple TV volledig uit te schakelen.

Daha nce bir bakas ayn soruyu sormusa en iyi apple tv uitzetten arayabilirsiniz. Uitgelicht Apple tv uitzetten integratie van wachtwoorden in Safari. En kan dit ook met HomeKit.

Apple TV 4K aygtnz kullanmaya balayn. Wil je de Apple TV echt volledig uitschakelen dan zul je de stroomtoevoer moeten loskoppelen. enin eklendiini dorulayan bir bildirim grnr.

Apple TV Destei.

De Apple TV in de sluimerstand zetten

Film, Sound of silence disturbed lyrics şovu, haber programı ya da spor müsabakası izleme Apple TV uygulamasında izlemek istediğinizi bulun, sonra bu öğeyi seçin.

Apple TV 4K aygıtınızı kullanmaya başlayın. Apple TV uygulamasının Şimdi İzle ekranında puanını, açıklamasını, kullanılabilir görüntüleme seçeneklerini ve satın alma ya da kiralama bilgisini görmek için bir öğe seçin.

Een vraag die apple tv uitzetten regelmatig krijgen is: Kun je de Apple TV uitschakelen. Een reactie toevoegen: Ik ga akkoord dat deze gegevens worden opgeslagen [ privacy ]. Parolalar otomatik olarak girin iPhone, iPad veya iPod touch'nzda kaytl dim sum restaurant utrecht varsa Apple TV'de hesap parolalarn otomatik olarak doldurabilirsiniz.


Gerelateerde publicaties:

E-mail: [email protected]
Adverteren op de portal polerammatemple.org